Новинка! Керам К.М. Боги, гробниці та вчені


Ще одна дуже цікава книжка про чудеса археології нещодавно поповнила фонд нашої бібліотеки. Нова красуня оселилася на поличці в читальній залі. Це роман про археологію «Боги, гробниці та вчені» написаний німецькими письменником – популяризатором археології Керамом Куртом Вільгельмом. Цей твір вже давно став світовим бестселером. Перекладений двадцятьма трьома мовами світу, вперше пропонується читачеві українською мовою.

Керам, К.В. Боги, гробниці та вчені  [Текст]/ К.В. Керам; перекл. Р.Михайлюка. — Львів: ПП ВД «Артлакс», 2008. — 584 с.: іл. —  (в опр.)

Праця «Боги, гробницы та вчені» — це історія археологічних відкриттів. З багатющого матеріалу археологічної бібліотеки в Ольденбурзі автор вибірає найбільш цікаве та захоплююче. Читач, затамувавши подих, знайомиться зі змістом книги, ніби з інтригуюючим детективним романом.  Автор розповідає як були розгадані таємниці пірамид, знайдена маска Агамемнона, відкрита Гомерівська Троя, могила Тутанхамона.  Нітка Аріадни, грабіжники з «Долини Царів», камінь з Розетти, таємниця острова Тірінф і місце народження Геракла — про все це написано в книзі Курта Керама.

Якщо є бажання прочитати цю унікальну книгу — завітайте до бібліотеки (до читальної зали). Це видання дуже приємно тримати в руках, але водночас не дуже легко, бо надрукована на гарній бумазі книжка виявилася дуже  важкою.  Російськомовний варіант книги можна знайти на сайті http://lib.ru/PRIKL/KERAM/bogi_archeology.txt

Приємного читання!

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s