З днем незалежності України!


24 серпня наша країна буде святкувати День незалежності України. Це свято має свою цікаву історію. 16 червня 1990 року Верховна Рада України прийняла документ надзвичайного історичного значення. Назва цього документа – Декларація про державний суверенітет України.

24 серпня 1991 року Верховна Рада урочисто проголосила Акт про незалежність України. Територія була проголошена єдиною та неподільною; на території України мають чинність виключно Конституція та закони України.

1 грудня 1991 року відбулися ще й вибори Президента України. Оскільки держава була проголошена незалежною, було створено нову систему державного управління, власні Збройні Сили, різноманітні органи безпеки та правопорядку. Окрім цього, відбулися значні зміни в духовному житті держави, зокрема зріс рівень політичних свобод громадян, було скасовано будь-які обмеження в розвитку як української культури, так і культур інших народів, що проживають на території нашої держави. За тих часів Україна була третьою у світі державою за ядерним потенціалом, але задля миру у всьому світі вона першою зробила крок до звільнення від страшної зброї. Як рівна серед рівних увійшла Україна до світового співтовариства, а в 1994 році була включена до складу Ради Європи.

Отже, наша країна отримала унікальний шанс на певному етапі свого існування зробити вибір свого подальшого поступу.

Сьогодні народ не втрачає нагоди гідно відсвяткувати цей день, улаштовуючи в цей день виїзд на природу з близькими та друзями, гуляння в парку або околицями міста, відвідуючи святкові концерти тощо.

З Днем незалежності, Україно!

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s