У бібліотеці пройшло відкриття виставки карикатур «Плюс 1°С»


Всі ми мешкаємо на планеті, яка є нашою єдиною домівкою. Але їй загрожує серйозна небезпека – потепління клімату. Щороку температура невпинно підвищується, і це приводить до небажаних наслідків: тануть льодовики, зростає рівень океану, втрачаються плідні землі.

Настав час озирнутися навколо і поміркувати: а чим ми можемо допомогти нашій планеті? Щоб привернути увагу громадськості до цієї важливої проблеми, у Швеції була започаткована виставка карикатур «Плюс 1°С». Малюнки талановитих карикатуристів подорожують світом з вересня 2010 року. За цей час вони встигли відвідати Ісландію, Малайзію, Сірію, країни Балканського півострова, Латвію, Росію.

І ось нарешті виставка добралася до нашого міста. Організаторами цього проекту у Миколаєві виступили: Посольство Швеції в Україні, Управління з питань культури та охорони культурної спадщини миколаївської міської Ради, Центральна бібліотека для дітей ім. Ш.Кобера і В.Хоменко, Громадська організація «Арт – оптимісти».

Урочисте відкриття виставки відбулося 4-го вересня в присутності першого секретаря, заступника посла Швеції в Україні Мортена Енберга, мера Миколаєва Володимира Чайки, віце-мера Юрія Андрієнко, директора Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ш.Кобера і В.Хоменко Наталії Семілєт, представників Управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради, інформаційного центру «Зелене досьє» і  молодіжного об’єднання «АRT – оптимісти», художника-карикатуриста Руслана Рапопорта. Перед початком офіційної частини відвідувачі мали змогу насолодитися яскравим виступом вихованців студії «Пірует», які представили хореографічну композицію «Лунтік і К°»

Під час відкриття виставки усі бажаючі мали змогу сфотографуватися з живими скульптурами, дивною скотчевою фігурою, розгледіти виставку робіт, виготовлених із непотрібних речей, відвідати екологічну галявину  і виставки на екологічну тематику. І звичайно, добре роздивитися карикатури шведських і українських (в тому числі і миколаївських) митців.

Протягом місяця (з 4 вересня до 1 жовтня 2012 року) виставка буде працювати у Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш.Кобера і В.Хоменко (адреса: пр. Леніна, 173). У жовтні карикатури знову відправляться у подорож, наступна їх зупинка – місто Полтава.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати виставку карикатур «Плюс 1°С»! Вхід вільний.

У бібліотеці пройшло відкриття виставки карикатур «Плюс 1°С»: 2 комментария

  1. Был на открытии, очень понравилось, выставка заставляет подумать о будущем нашей Земли, особенно подрастающему поколению.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s