Тарасів день в бібліотеці


9 березня 2014 року весь український народ відзначав 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, великого українського і світового поета, художника, нашого національного генія, що своєю творчістю, своїм життям надихнув українців на побудову власної незалежної держави.

В рамках літературно-мистецького марафону «Свіча, запалена від серця», присвяченого ювілею Тараса Шевченка, 7 березня в Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера та В. Хоменка відбувся «Тарасів день».

На святі учні дізналися про цікаві та невідомі факти із життя Т.Г.Шевченка, згадали його вірші. В рамках заходу виступали творчі колективи міста – зразковий театр пісні «Натхнення» (художній керівник Євгенія Маспанова-Чорна), хореографічна студія «Пірует» (хореограф Марина Чумак), відбувся конкурс читців поезії Т.Шевченка, великий книжковий перегляд «Кобзаревий передзвін», присвячений життю і творчості митця, виставка малюнків арт-студії «Акварелька» – «Шевченко очима дітей».

Підсумовуючи історію життя і творчості шанованої постаті Великого Кобзаря, можна сказати, що найкращий і найцінніший скарб доля дала йому лише посмертно: невмирущу славу і  радість, яку в мільйонів людських сердець ще наново збуджуватимуть його твори.

Значення великого Кобзаря для України неможливо переоцінити. В історичному розвитку України Тарас Шевченко – постать незвичайна за своєю обдарованістю, літературно-мистецькою спадщиною. Походженням, становищем та популярністю видатний син українського народу Тарас Шевченко – виняткове явище також і у світовій літературі, культурі, мистецтві.

Реклама

Тарасів день в бібліотеці: 3 комментария

  1. Дуже гарне свято, була присутня, дівчата — бібліотекарі, як завжди — молодці, творчі та креативні. Слава Великому Кобзарю!

  2. Дуже гарне свято вийшло у вас в бібліотеці! Які гарні діти, з яким натхненням вони танцюють і співають! Бібліотекарі — вам шана…

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s