Презентація книги Миколи Євтушенко «Тарасикова стежина, або Правдива казка»


Наша бібліотека продовжує  відкривати нові імена літературної  Миколаївщині.

Цього разу  до нас завітав український актор, режисер та просвітянин Микола Андрійович Євтушенко, якій презентував свою нову книжку  –  «Тарасикова стежина, або Правдива казка». Казка створена  у традиціях української народної казки, з використанням епізодів біографії Тараса Григоровича Шевченка, почерпнутих із родинних переказів нащадків сестри Кобзаря —  Катерини.

Сам гість розповідав хлопцям та дівчатам про себе, про своє активне громадське життя, про те, як він колись відчув натхнення писати художні твори. І з того часу Микола Андрійович із задоволенням і захопленням творив  майже весь вільний час, друкувався у районних та міських  газетах.

Автор зауважив, що особливо полюбляє дитячу літературу, тому у найближчих планах Миколи Андрійовича — видання збірки п’єс для дітей. Євтушенко поступово здійснює свої творчі задуми — до речі, 18 листопада  2014 року  відбудеться прем’єра його казки-п’єси «Коза-Дереза».

Відома миколаївська письменниця Людмила Чижова так характеризує книгу Миколи Євтушенка: «…Книга «Тарасикова стежина, або Правдива казка» Миколи Євтушенка написана талановито, сповнена доброю і світлою енергетикою. Сьогодні це необхідна, доступна, зрозуміла дітям тема. Ще одна яскрава історія із дитинства Тараса Шевченка. ..»

За освітою Євтушенко – режисер. Він має почесні відзнаки: винагорода «До 200-річчя Шевченко: за вірність ідеалам Кобзаря»; Відзнака Покрови Пресвятої Богородиці. А ще Микола Андрійович є членом організації Миколаївського козацтва, і носить звання наказного отамана.

Презентація нової книги — завжди свято як для автора, так і для майбутніх читачів. Автор Євтушенко з радістю спілкувався з дітьми, присутніми на цій презентації. Відповідав на їхні численні запитання,  розповідав цікаві історії зі свого життєвого шляху,  розкривав маленькі таємниці творчого процесу, ділився планами на майбутнє. А наприкінці зустрічі наші читачі зробили подарунок письменникові – спробували в особах прочитати його нову п’єсу. Ця спроба дуже сподобалась авторові!

А ми чекаємо усіх в нашій бібліотеці. Приходьте, вам тут завжди раді і завжди знайдуть для вас багато цікавих занять!

І до нових зустрічей з цікавими людьми!

Презентація книги Миколи Євтушенко «Тарасикова стежина, або Правдива казка»: 2 комментария

  1. Был мой сын на встрече с писателем у вас в библиотеке, ему очень понравилось, особенно то, что увидел настоящего казака и атамана

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s