Книжкові новинки


Ми дуже раді, що ви відкрили цю сторінку на нашому блозі. Отже, саме тут і зараз, ви зможете познайомитись з новими книгами, які надійшли в усі дитячі бібліотеки нашого міста. Ці книги не тільки дуже цікаві за змістом, а й приємні на дотик. Вони надруковані на безпечному для вашого здоров’я папері, крейдовому з обох боків. Цей папір вибілювався без застосування хлору і тому повністю безпечний для читання дітьми різного віку.

Будь ласка, виберіть книжку, яка вам прийшлася до душі, запитайте її у свого бібліотекаря і візьміть її до дому.  Отже,  приємного вам знайомства і приємного спілкування з бібліотечною новинкою!

Бонд, М. Ведмежа на ім’я Падінгтон: пригоди ведмедика з Дрімучого лісу/М.Бонд; іл. П. Фортнуш. – Х.:Ранок, 2014. – 132 с.: іл.

Одного разу подружжя Браунів помітило на вокзалі…ведмежа. Того ж вечора малюк, якого назвали Падінгтон знайшов собі справжню родину. Кумедні пригоди ведмедика не залишать байдужими ні дорослих, ні дітей.

Диво на долонях: казки, оповідання та віршики/Худ. А.В. Крутик. – Х.: Ранок, 2014. -60 с.: іл. – (Письменники-дітям)

 У цій книжці зібрані кращі твори українських письменників, які побачили світ на сторінках журналу «Малятко»: казки, повчальні оповідання, вірші. В них розповідається про любов до рідної землі і живої природи, до батьківської мови і до простих людей.

 

Ініна,Н. Хрангели: якби не вони, світ став би іншим/Н. Ініна. – Х.: Ранок, 2014. -256 с.: іл.

Департамент дитинства стурбований: планетою прокотилася хвиля підліткової агресії. Але є діти, здатні протистояти силам зла. Їх спробують знайти і знищити, але на захист стануть безстрашні і благородні хрангели. Саме вони захистять своїх підопічних і зроблять усе, щоб світ залишився на боці добра.

Людина: енциклопедія/Укладач Ю.В.Каспарова; худож. Л. Суслова. – Х.: Ранок, 2013. – 32 с.: іл.

У цій книжці ви знайдете короткі і зрозумілі тексти про людину, цікаві факти зі смішними малюнками, гарні ілюстрації, а також секрети вашого гарного здоров’я.

Маміна,Н.А. Ввічливі історії/Н. Маміна; іл. О.І. Курдюмова. – Х.: Ранок, 2013.- 84 с.: іл. – (Історія від А до Я) 

Навіщо бути ввічливим? На це питання відповість ця книга. На вас очікує захоплююча розповідь про пригоди ввічливої дівчини Катрусі, злого чарівника Кракісса, та жителів зачарованого міста. Ввічливі історії навчать вас, діти, правильно поводитись в транспорті, театрі, на виставці та в музеї. І найголовніше – книга допоможе вам вирости по-справжньому добрими і вихованими людьми.

Тарнер, А. Тварини дольодникового періоду/А. Тарнер; іл. М. Ентон. – Х.: Ранок, 2013. – 192 с.: іл. – (Велика енциклопедія)

Перші ссавці з’явились на Землі 220 млн. років тому. У ті давні часи вони були дрібними звірками. Але потім історія різко змінилась. Після вимирання динозаврів ссавці зазнали еволюційний поштовх, подібний вибуху. Через 10 млн. років на Землі з’явились сучасні види і групи тварин. І з тих пір ссавці стали невід’ємною частиною природи. Маленька примітка: ссавці – клас теплокровних хребетних тварин. Вони характеризуються високим розвитком головного мозку, наявністю молочних залоз та волосяним покривом.

        

Тімайєр, Т. Палац Посейдона/Т. Тімайєр. – Х.: Ранок, 2013. – 480 с. – (Хроніки шукачів світів)

Усього за кілька тижнів після сенсаційного повернення з небезпечної подорожі дослідник Карл Донхаузен береться до нової справи. Йому та його вірним друзям належить відшукати причину зникнення кораблів в Егейському морі. Щоб досягнути цієї мети вони орендують «Каліпсо» —  найсучасніше на той час судно – для глибоководних занурень. Але вченому і його супутникам доведеться пробути на морському дні набагато більше часу. Чому? Про це ви дізнаєтесь, прочитавши цю книжку.

Уманські, К. Тхнуся і конкурс закляттябачення/К. Уманські; Іл. Н. Прайса. — – Х.: Ранок, 2014. —  240 с.

У Віденському Лісі з’явилося щось новеньке – закляттябачення. Ніхто не хоче нічого робити – усі тільки й роблять, що дивляться магічне телебачення. Тхнуся повірити не може, що життя у Віденському лісі стало таким нудним. І вона вирішила зробити життя веселішим – організувати пісенний конкурс. Давайте разом дочитаємо цю кумедну історію і побачимо, що з цього вийшло.

Шейкіна, К.О. Коні – шляхетні й граціозні створіння: походження, догляд, алюри, масті, породи/Шейкіна, К.О. – Х.: Ранок, 2013. – 112 с.: іл. – (Моє хобі)

 Що ви знаєте про коней? На сторінках цієї книги ви знайдете відповіді на багато питань щодо цієї граціозної тварини. Які бувають коні, як себе поводити поряд з ними, на що звернути увагу при спілкуванні…

Ця книга буде цікава для любителів коней, а гарні ілюстрації додадуть фарб до сприйняття викладеного матеріалу.

Шейкіна, К.О. Наші вірні друзі – собаки: виховання, харчування,  здоров’я, породи, клички/Н.О. Шейкіна. – Х.: Ранок, 2013. -112 с.: іл. – (Моє хобі)

Ця книга стане для вас прекрасним помічником у виборі, вихованні та догляді за домашнім улюбленцем. Ви дізнаєтеся про деякі особливості різних порід собак, їхні характери та звички. Книга допоможе зорієнтуватися у різноманітті порід й вибрати вірного друга для всієї родини.

Отже, до зустрічі в бібліотеці!!!

 

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s