Неймовірна планета пригод Лесі Ворониної


В нашій біблотеці знову свято! До нас завітала відома українська  сучасна письменниця,  журналістка, перекладачка  — Леся Воронина.

Наші читачі мали щасливу нагоду навіч познайомитися з людиною, чиє ім’я досі читали лише на титулах книжок, чий голос чули лише в радіопередачах на каналі «Культура».

У живому спілкуванні з письменницею наші читачі дізналися про все, що їх цікавить: її життя, творчість, як народжуються сюжети, як приходять літературні герої, що таке натхнення й коли воно з’являється…

Леся Вороніна  є автором багатьох пригодницьких та фантастичних творів, яких дуже полюбляє малеча та залюбки читають  підлітки.

 Ось неповний список її творів : «Таємне товариство боягузів», «Нямлик і балакуча квіточка»,  «  У пошуках ОгоПого», « Хлюсь та інші», «Таємниця пурпурової планети», «Суперагент 000. Таємниця золотого кенгуру», «Таємне товариство боягузів» та інші.

 Леся Воронина народилася 21 березня 1955 року в Києві.

 Із 1987 до 1991 року працювала редактором відділу літератури та мистецтва журналу «Україна». Починаючи з 1991 року, працювала у дитячому журналі «Соняшник», з 1992 до 2006 року була головним редактором видання. А нині вона – автор та ведуча програм на радіо «Культура». Крім усього вищезгаданого, вона пише твори для дітей.

Леся Воронина – лауреат Всеукраїнської акції «Книжка року» (2004), лауреат Всеукраїнського конкурсу романів, кіносценаріїв і п’єс «Коронація слова» (2005), лауреат Міжнародного літературного конкурсу «Дитячий портал» (2006), лауреат конкурсу «Книжка року Бі-Бі-сі» 2008, перша премія Національного конкурсу «Найкраща книга України 2009», дипломант Міжнародного конкурсу романів, кіносценаріїв і п, єс «Коронація слова-2010» переможецб конкурсу «Дитяча книга року ВВС 2012».

Перекладає з польської мови твори Ю. Пілсудського, Станіслава Лема, Славоміра Мрожека, Анни Ковальської, Анни Карвінської, Гелени Бехлерової та ін. авторів.

Член Спілки письменників України з 1997 року, член Асоціації українських письменників.

Зустрічі з Лесею Ворониною пройшли на одному подиху, було багато запитань, обмін думками, приємних сюрпризів та подарунків. Наші читачі, учні ММК, ЗОШ 3 та 53, дізналися багато цікавого з спілкування з письменницею. Пані Леся здобула нових прихільників своїх книжок.

На прикинці зустрічі: селфі на пам’ять та автограф-сесія.

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s