Обласна літературна акція: «День читання «Читаємо твори В.Г. Рутківського»»


Наша бібліотека приєдналася до акції #ЧитаємоТвориРутківського, присвяченої 80-річному ювілею автора. Бібліотекарі завітали до учнів 7–х класів Миколаївського муніципального коледжу, яким було запропоновано захід  за творчістю письменника.

Учні дізналися, що Володимир Григорович  пройшов важкий шлях до визнання в українській літературі.

Він  автор творів для дітей та юнацтва: повісті «Ганнуся», «Гості на мітлі», «Бухтик з тихого затону», «Канікули у Воронівці», повісті-легенди «Сторожова застава», історичного роману «Сині Води», біографічного твору «Потерчата», історичної трилогії «Джури». Твори  Рудківського читають, вивчають  з великим задоволенням  сучасні читачі.

Працюючи з року в рік Володимир Григорович дочекався  слави у… 70 років!

Не так давно про нього, як про  літератора почали говорити після виходу в «А–БА–БА–ГА–ЛА–МА–Зі» книжки «Джури козака Швайки», з чудовими ілюстраціями Максима Паленка.

У 2013 році кінопроект за романом Володимира Рутківського «Сторожова застава» переміг у 5-му конкурсі Державного агентства з питань кіно, отримавши часткове фінансування. 2017 року екранізацію мають презентувати в кінотеатрах України. Режисером фільму став Юрій Ковальов, сценарій напиписав відомий український дитячий письменник Сашко Дерманський.

У 2016 році українсько-російська група компаній «Star Media» розпочала роботу над новим повнометражним історично-пригодницьким фільмом «Джури козака Швайки» в жанрі історичний екшн із елементами містики й детективу за мотивами однойменного роману Володимира Рутківського.

Володимир Рутківський — митець від Бога, і те, що письменник є лауреатом премії ім. Лесі Українки, ХІІІ Всеукраїнського рейтинґу «Книжка року», переможцем конкурсу «Книга року ВВС»,  лауреат Шевченківської премії, тільки підтверджує об’єктивність високої читацької оцінки його повістей та романів.

Твори автора засвідчують неординарність художнього мислення, майстерність побудови захоплюючого та цікавого образного світу.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s