З Днем Незалежності України!


Україна, як і будь-яка суверенна держава, кожного року відзначає проголошення незалежності країни. Датою створення незалежної України є 24 серпня. В цей день прийнято Акт про незалежність України. Це відбулося в 1991 році.  Як і в більшості країн світу, в Україні День незалежності – це головне свято державного рівня. Свою незалежність Україна здобувала з великими зусиллями, протягом століть.

Відзначати День Незалежності 2017 столиця буде з розмахом. Так, святкування розпочнуться за два дні до офіційної дати – у вівторок 22 серпня. Розпочнеться все з відкриття експозиції під відкритим небом. Виставка буде присвячена озброєнню: тут буде представлений великий арсенал військової техніки. Побачити експозицію кияни та гості столиці зможуть на вулиці Хрещатик: від Інститутської до Європейської площі.

У середу, 23 серпня, в Україні офіційно відзначається День державного прапора. У цей день можна побачити церемонію урочистого підняття прапора президентом на Софійській площі, а також гала-концерт “Українці в світі” за участю колективів з Аргентини, Канади, Польщі, США та України.

https://www.dobovo.com/blog/uk/%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%8C-%D0%BD%D0%B5%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%B6%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96-2017-%D0%BA%D1%83%D0%B4%D0%B8-%D0%BF%D1%96%D1%82%D0%B8.html

 

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s