Оновлена бібліотека — подарунок маленьким городянам!


Нещодавно, після капітального ремонту та напередодні 65-річчя, відбулось відкриття оновленої бібліотеки для дітей № 4 «Читай-city  ̶̶ бібліотека для всієї родини» (Бузький бульвар,11).  На святі були присутні спеціально запрошені гості: Сєнкевич О.Ф. — Миколаївський міський голова; Любаров Ю.Й. — начальник міського управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради; Бєльский В.А. — директор меблевої фабрики «Ренессанс», а також колеги з бібліотек міста.

Незважаючи на складні економічні умови в країні, завдяки підтримці місцевої влади, застарілу бібліотеку в аварійному стані перетворили на сучасну «урбаністичну» бібліотеку нового формату. Після капітального ремонту змінилася не тільки назва бібліотеки і її логотип, а й стиль роботи.

Наші інформаційні локації відкривають читачам доступ до різноманітних ресурсів бібліотеки. IT-плац — для користувачів інтернет. Тут б’ється електронний пульс бібліотеки, де в безпечному ІКТ-середовищі будуть освоюватися сучасні моделі існування книги та інформації. Наші читачі зможуть:  користуватися електронними підручниками, перекладати тексти за допомогою онлайн-словників; ділитися фото, музикою, відео з друзями в соціальних мережах; використовувати власні гаджети за допомогою вільного Wi-Fi; спілкуватися по скайпу з рідними і друзями; отримати правову інформацію з питань пенсій, соцзахисту, трудових вакансій; користувачі «золотого покоління» зможуть навчитися роботі з комп’ютером. Фішкою нашого комп’ютерного простору став IT-Біг-Бен, завдяки якому можна читати книги онлайн за допомогою QR-коду. У цій локації розумний хмарочос ( «Smart-хмарочос») познайомить з мультимедійними ресурсами всіх зацікавлених користувачів.

Родзинка наступної локації — Teen-зона для підлітків. Тут можна буде не тільки шукати потрібну літературу, а й приходити після навчання відпочивати, спілкуватися з друзями, просто читати на самоті, сидячи прямо всередині книжкових полиць, в спеціально створених «Релакс-закапелку» та  «Куточку драйвового читання».

В  залі ділового читання та інтелектуального дозвілля можна підготуватись до уроків, ЗНО або ДПА, написати проект або творчу роботу, всією сім’єю пограти в інтелектуальні ігри — шахи, шашки.

Вільний доступ до періодики та бібліотечного фонду дозволяє кожному читачеві дізнатися про останні новини в світі, країні, місті. Читачів приємно здивували цікаві нові книги з різних тем.

Одна з найголовніших локацій бібліотеки – Містечко для малят! Тут маленьких читачів та їх батьків чекають цікаві книжкові інсталяції. Батьки зможуть вибрати літературу для своїх дітей, а також знайдуть багато цікавого і для себе в куточку «Між нами, батьками».

В коворкінг-студії для всієї родини читачів і їхніх батьків зустрічає казковий вчений кіт, їх чекають цікаві заходи, творчі майстерні, де можна малювати, майструвати. В коворкінг-студію із задоволенням приходять діти з групи подовженого дня, шкільного табору. Тут, в затишній стилізованій «парковій зоні», можна повалятися на подушках, пограти, подивитися мультфільми.

Кожен зал бібліотеки цікавий сам по собі, тут нічого не повторюється. Досконалість бібліотечного простору створено з дрібниць: незвичайних фотошпалер, наклейок, системи перегородок, оригінальних меблів, незвично оформлених колон і багато чого іншого. І все це для наших читачів, наших городян. Тут є все необхідне для роботи, отримання знань і дозвілля всієї сім’ї. Ласкаво просимо в «Читай-сіті»!

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s