Новинки на книжковій полиці: для малят від 3 до 6


Друзі! У вас є прекрасна можливість тримати в руках чудові книжки, сучасні та яскраві. Пропонуємо вам ознайомитись з книжковими новинками від «Видавництва Старого Лева». На вас чекають карколомні пригоди,  фентезі, казки!

Ви зацікавились? Ви хочете дізнатись, що це за книги? Ви маєте чудову нагоду їх прочитати в нашій бібліотеці.  Читайте і насолоджуйтесь цікавою літературою!

Амеліна, В. Хтось або Водяне серце/ В. Амеліна.  – Л: ВСЛ, 2016. – 36с.

Амеліна Вікторія – сучасна українська письменниця. Вона з дитинства мріяла нею бути. Багато подорожує по світу. Дитячі книжки вигадує разом із сином.

«Хтось або Водяне серце»  — це книга, в якій йде розповідь про великий акваріум, великий й круглий, як наша планета… Головний герой – Хтось. І щоб дізнатися, хто ж він насправді, йому доведеться постаратися: навчитися читати, знайти команду однодумців і разом втілювати мрії. Весела і дуже красива історія для найменших про ту задачку, яку їм самим зовсім скоро доведеться вирішувати: хто я і яка моя мрія?

Вдовиченко, Г. «Засинай. Прокидайся»/ Г.  Вдовиченко . — Л. :ВСЛ, 2016. — 48с.

Вдовиченко Галина – відома українська письменниця. У дитинстві разом з родиною часто переїжджала з місця на місце. У 2011 році вийшла перша книжка для дітей — казкова повість «Мишкові Миші» з ілюстраціями художниці Анни Сарвіри. У 2015 та 2017 роках вийшли 2 частини суперпопулярних дитячих книг «36 і 6 котів» з ілюстраціями Наталки Гайди. У 2017 році письменниця отримала відзнаку «Золотий письменник України».

«Засинай. Прокидайся» – чотири короткі історії для наймолодших читачів. Одні з них слід читати дітям на спокійний сон, а інші – на гарне радісне прокидання і зустріч нового дня. Це книжка-перевертайка – її можна розгорнути і читати з обох сторін. З однієї сторони –«Засинай» – дві історії: про те, як засинають машинки, і про Лялечку, яка казала, що ніколи-преніколи не спить. З іншого боку – «Прокидайся» – діти зустрінуть тих самих героїв, але вже вранці. Прекрасні ілюстрації до книжки створила художниця Віолетта Борігард.

Воронина, Л. Слон на ім’я Ґудзик/ Л. Воронина. – Л. :ВСЛ, 1916. -132 с.

Леся Воронина – українська письменниця, перекладачка з польської. З 1991 року працює у дитячому журналі «Соняшник».

На початку 2011 року очолила щойно створене дитяче видавництво «Прудкий равлик».

«Слон на ім’я Ґудзик» — казкова пригода. Певно, кожен з вас мріє потрапити у казкову пригоду. Дівчинці Ясі пощастило – одного чудового літнього дня вона познайомилася з крихітним слоником Ґудзиком і саме з цього знайомства почалися неймовірні події, про які ви дізнаєтесь, прочитавши цю книжку. Адже разом з чарівним Ґудзиком дівчинка за мить може перенестися зі спекотного літа у зиму, врятувати від лихих заманюк доброго оленя Мартина, відчути чари Вогняної Квітки, перемогти хитрого чаклуна Вітасика-Лякасика і разом зі своїми друзям потрапити на фантастичний Карнавал Чудодіїв!

Цілик, І. Таке цікаве життя/ І. Цілик – Л.:ВСЛ, 2015. – 48с.

Цілик Ірина — досить популярна українська письменниця та режисер, автор щирих і зворушливих віршів, а також лауреат низки престижних літературних премій. Вся творчість Ірини Цілик написана від душі. Її прозові роботи — це яскраві і захоплюючі приклади сучасної української літератури, а багато поетичних творів покладені на музику і знайшли народну популярність.

«Таке цікаве життя» Ірини Цілик — дійсно цікаве і насичене. Читаючи цю книгу ви дізнаєтеся про те, що ґава — дуже розумний птах, що театр починається з вішака, а машиністка київського фунікулера дружить з білками. І про те, чому не можна їсти сніг, хто в музеях слідкує за тим, щоб відвідувачі не кидали обгортки від цукерок і не крали картини, як улітку падають зірки, хто такий Боб Марлі та чому коти розумні, але іноді так і не скажеш. А ще на сторінках «Такого цікавого життя» — безліч веселих малюнків художниці Христини Лукащук, які бавляться в гру «підміни мене» зі словами. Словом, читати цю книжку не перечитати, дивитися не передивитися.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s