Круглий стіл «Розмова про головне. Читання підлітків. Відголоски шведської мандрівної виставки «Дитяча література Швеції в бібліотеках для дітей міста Миколаєва»


17 квітня 2018 року  в бібліотеці-філії №4 Центральної міської бібліотеки для дітей ім.Ш. Кобера і В. Хоменко м.Миколаєва  відбувся круглий стіл «Розмова про головне. Читання підлітків. Відголоски шведської мандрівної виставки «Дитяча література Швеції в бібліотеках для дітей міста Миколаєва».

Захід проходив за сприянням управління з питань культури та охорони культурної спадщини (начальник Любаров Ю.Й.) та Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України (голова Марущак В.І.).

В обговоренні прийняли участь миколаївські письменники, фахівці з соціальної роботи, психологи, педагоги, лікарі, батьки, режисери, бібліотечні працівники.

Нещодавно в бібліотеці-філії  №2 Центральної міської бібліотеки для дітей ім.Ш. Кобера і В. Хоменко м.Миколаєва за сприяння Посольства Швеції в Україні відбулось відкриття мандрівної виставки «Дитяча література Швеції в бібліотеках для дітей Миколаєва», де всі ці питання піднімають сучасні шведські автори і досить відверто. Презентація цієї літератури була дуже резонансною. Миколаївські письменники, педагоги, бібліотекарі обговорювали доцільність популяризації цієї літератури серед української аудиторії.

Тема виявилась дуже актуальною, тому все більше спеціалістів забажали долучитись до дискусії.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s