«Бібліовулик» – юним городянам


Після капітального ремонту відбулось відкриття вуличної лофт-зони бібліотеки для дітей №8 «БібліоВулик».  Вуличний простір перетворився на багатофункціональне та привабливе місце відпочинку для городян: ландшафтний дизайн, лавки, парковка для візочків. Тут маленькі читачі зможуть активно проводити своє дозвілля: малювати, читати, грати. Влітку тут буде працювати майстерня для художників, буде відкрита «Бібліотераса», де всі охочі зможуть відвідувати «літературні сніданки, поспілкуватись один з одним.

Незважаючи на складні економічні умови в країні, оновлений вуличний простір, екстер’єр бібліотеки стали справжнім сюрпризом для жителів Корабельного району.

В рамках офіційного відкриття відбулася екскурсія бібліотекою, презентація нових проектів і  напрямів роботи, книжкових новинок. Після ремонту бібліотека перетворилась на сучасний функціональний простір, де діти можуть навчатися, дізнаватися про інноваційні технології та розкривати свій творчий потенціал.

Крім того, приміщення повністю адаптовані для користувачів з особливими потребами — вхід обладнали пандусом, облаштовано санвузол, є пеленальний стіл для батьків з маленькими дітьми. Також в бібліотеці створено окремі зони — для читання, простір для спілкування з друзями, арт-терапії. Бібліотека має сучасний дизайн, комп’ютерну техніку, різноманітні ігри, відкритий доступ до літератури та електронних носіїв, безкоштовний Wi-Fi. У бібліотечному «вулику» діти можуть пограти з друзями та провести дозвілля з цікавою книжкою на м’яких пуфах.

Колектив бібліотеки та її маленьких відвідувачів привітав міський голова Олександр Сєнкевич, начальник управління культури Юрій Любаров, депутат Миколаївської міської ради Наталя Горбенко, директор Центру соціальних програм  Олена Ожема.

Усі присутні мали змогу ознайомитись з виставкою картин та ілюстрацій “Палітра чудес” художника-ілюстратора Світлани Полуянової, взяти участь в поетичних частуваннях, інтерактивних іграх, творчих майстер-класах. Також присутніх розважали “живі” інсталяції у вікнах бібліотеки та виступи танцювального клубу “Кураж”.

Олександр Сєнкевич висловив вдячність колективу бібліотеки, управлінню культури, яке ініціювало питання щодо ремонту, а також подарував «БібліоВулику» бочонок з медом.

Усі присутні мали змогу ознайомитись з виставкою картин та ілюстрацій «Палітра чудес» художника-ілюстратора Світлани Полуянової, взяти участь в поетичних частуваннях, інтерактивних іграх, творчих майстер-класах. Також присутніх розважали «живі» інсталяції у вікнах бібліотеки та виступи танцювального клубу «Кураж».

Відкриття такої сучасної бібліотеки стало можливим завдяки спільним зусиллям цілої команди фахів: Семілєт Н.В. директора  Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменко, заступникам директора Гречко Г.С. і Чорної Г.І., завідувача відділом бібліотечного маркетингу Базиленко І.І. та провідного методиста Толокнової К.Є., завідувача бібліотеки-філії №8 Скворцової І.П., працівників бібліотеки-філії №8 Безсмертної Т.О., Гавриш Н.В., Дончевської Л.В.,  Глубоченко Н.О., Ігнатьєвої А.В.. Полковниченко Л.Г., Стрезевої Н.П., Шкуренко Н.Д., Бобровської О.С.

Маємо надію, що бібліотека буде і надалі дивувати своїх читачів своїм колоритом, літературними новинками, незвичайними заходами. Отож, запрошуємо всіх мешканців Корабельного району відвідати  справжній освітньо-дозвілевий центр!

 

«Бібліовулик» – юним городянам: Один комментарий

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s