Літературній квест «Шляхами Гаррі Поттера»


Хто зможе повернути Древо Магії? Як врятувати Школу від лютого Дракону? Хто переможе Мордреда? Чий факультет виявиться кращим? Хто зможе опанувати науку з зілляваріння? На ці питання змогли найти відповіді учні Миколаївського муніципального колегіуму на літературному квесті.

Шанувальники творчості Джоан Роулінг взяли участь у літературному квесті «Шляхами Гаррі Поттера», який відбувся у Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера та В. Хоменка. Квест був підготовлений в рамках Тижня дитячого читання, який урочисто відкрила директор бібліотеки Семілєт Наталія Вікторівна.

Знавці  творчості Дж. Роулінг мали можливість опанувати могутні заклинання, зварити рідкісні зілля, дізнатися про різноманітні таємниці, про загадки стародавнього свитку, відвідати бібліотеку Хогвартсу, зіграти в квіддіч, та доторкнутися  до магічних предметів.

Заздалегідь восьмикласники поділилися на дві команди та обрали капітанів. Отримавши квитки на квест, учні вирушили назустріч невідомому, захопивши з собою вдачу,  інтелект та кмітливість.

Учасники квесту гідно складали іспити на кожній зупинці, а їх було шість: «Велика зала», «Платформа №9 ¾», «Бібліотека Хогвартсу», «Кімната на вимогу», «Хатина Гегріда», «Підземелля Снейпа».

Переможцем стала команда «Грифіндор», яка отримала найбільшу кількість жетонів, завдяки яким Древу Магії повернулася його сила.  Переможці отримали диплом та солодкі подарунки.

 

 

 

 

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s