Літературне побачення у бібліотеці!


А Вас давно запрошували на побачення?!

Ні для кого не є секретом, що побачення бувають  найрізноманітнішими:  з природою, з коханими, з колегами, з творчими людьми, з книгою.

Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ш .Кобера і В.Хоменка запросила учнів старших класів Миколаївського муніципального колегіуму на незвичайне літературне побачення в стилі Speed dating.

Speed dating або експрес побачення – формат, запозичений у популярних в Європі і Америці вечірок. В нашій бібліотеці він трансформувався у зустріч читачів з молодими миколаївськими авторами, де їх книги стали приводом для нового літературного знайомства.

Учні сиділи за окремими столиками, до яких підходили по черзі автори для знайомства та спілкування. У письменників була можливість поспілкуватись з кожною групою 15 хвилин, а за цей час вони намагалися зацікавити, заінтригувати, розкрити свою творчість.

На літературне побачення в стилі Speed dating були запрошені письменники: Ольга Сквірська, Ксана Коваленко, Клуб анонімних миколаївських авторів (Наталія Гордун, Дмитро Анісімов, Костянтин Лайтер), які блискуче справилися з завданням.

Доречно сказати, що молоді дуже сподобалася така форма зустрічей, яка стирає межі, надає можливість комфортного та невимушеного  спілкування.

В епоху високих технологій люди багато часу проводять за комп’ютером. Вони все більше віддають перевагу спілкуванню в мережах, але це не завжди зближує. Мета зустрічей – відновити спрагу до живого спілкування, познайомитись із цікавими людьми, а також удосконалити свої навички комунікації.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s