Будьте на часі! Цифрова освіта в бібліотеці


В Україні набирає обертів робота з виконання проекту «Дія. Цифрова освіта», спрямованого на розвиток цифрових навичок громадян. Центральна міська бібліотека для дітей м.Миколаєва ім.Ш.Кобера і В.Хоменко та  всі дитячі бібліотеки міста активно долучились до реалізації даного проекту.

Бібліотеки мають великий досвід надання миколаївцям доступу до офіційної інформації в електронному вигляді, бібліотекарі консультують та навчають їх користуватися комп’ютерами, гаджетами, е-сервісами, сучасними каналами цифрової комунікації. Щоб і надалі допомагати мешканцям міста опановувати онлайн-платформу «Дія. Цифрова освіта» та вдосконалювати їх навички володіння  гаджетами, всі бібліотекарі самі протестували навчальні програми та отримали сертифікати.

Кожен відвідувач бібліотеки має можливість пройти навчання на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності, яка доступна в мережі Інтернет за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/. Освітні серіали можна переглядати індивідуально, але краще робити це у групах в бібліотеці!

Під час спільного перегляду кожну з серій, за потреби, можна переглядати знову і знову, обговорювати, уточнювати та навіть спробувати виконати практичні вправи. Досвідчені працівники бібліотек з задоволенням допоможуть вам!

Будьте на часі! Опануйте нові гаджети та нові електронні сервіси!

Звертайтесь до бібліотеки: 55-29-29; nikdetb@ukr.net

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s