Чат з «Ревізором»? Легко!


Білоруський розробник Костянтин Страусов винайшов новий формат книги «Ревізор» М. В. Гоголя. До ідеї створити книгу-чат Костянтина підштовхнув його син, якому було нудно читати задану в школі п’єсу. Перед публікацією видавець вибрав фокус-групу з 30 осіб, яка випробувала читання класики в новому форматі. І всі учасники експерименту одноголосно відповіли, що чат зручний для сприйняття, тим більше персонажі візуалізовані.

Також Костянтин Страусов створив спеціалізовану електронну площадку bookaas.com, на якій можна читати і обговорювати п’єсу, брати участь в квестах, конкурсах, грати і спілкуватися з персонажами. У додатку також є кросворди «Посадові особи в «Ревізорі»,«Побут ХІХ століття », «Звичаї», «Страви та їжа». В кінці п’єси розміщений словничок і стаття Гоголя про його «Ревізорі». Такий підхід допоможе зрозуміти твір, дати йому оцінку і заробити хороший бал на уроці літератури.

Книга-чат «Ревізор» Костянтина Страусова — пробна версія. Видавець планує розширити список творів і випускати їх на кількох мовах.

Костянтин Страусов — один з викладачів курсу «Web-розробка» в освітньому центрі Адукар. Закінчив фізфак БГУ. З 1994 року займається розробкою програмних комплексів і комп’ютерних ігор. Переможець Apple Editor’s Choice за серію інноваційних інтерактивних книг. Учасник і ментор хакатонів, що проводяться на майданчиках ПВТ, Imaguru, ЕПАМ.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s