Книжки для малечі: огляд новинок краєзнавчої літератури


Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ш. Кобера та В. Хоменко та її філій нещодавно отримали новенькі книги для маленьких читачів написані миколаївськими авторами. Пропоную огляд новинок краєзнавчої літератури з серії «Південна бібліотека»

 

Свірська, Т.  У світлім — пресвітлім казковому лісі [Текст]: поетична казка / Т. Свірська ; худож. Ю. Поліщук. — Миколаїв: Іліон, 2020. — 16 с.: іл.

Поетична казка занурює як маленького, так і дорослого читача у дивний світ казкового лісу. У лісі світлому панує любов та взаємоповага, а ліс темний, навпаки, — оповитий самотністю, страхом та хижацтвом. Якою бути лісовій домівці — вирішувати самим мешканцям лісу. Бо від кожного із них залежить, чи буде вона сповненою добром та світлом, чи в ній пануватиме нахабна сила й безрадісна темрява.

 

Запорожченко, Г.  Равликове свято [Текст]: вірші / Г. Запорожченко; худ. А.Лега. — Миколаїв: Іліон, 2020. — 38 с.: іл.

Книга «Равликове свято» подарує вашій дитині чарівний та неймовірно теплий світ фантастичного довкілля. Малятам віршики прочитають дорослі, а старші діти зможуть прочитати їх самі й ті, які найбільше сподобались, вивчити напам’ять. Яскраві ілюстрації, чудові образи головних героїв віршів не залишать байдужими малят та їх батьків.

Ця книжечка стане у пригоді вихователям дошкільних установ, учителям молодших класів, логопедам, студентам педагогічних коледжів і вищих навчальних закладів, батькам дітей середнього, старшого дошкільного віку та маленьким школярикам.

Славна (Червякова), О. Зорійчин дивоцвіт [Текст]: казки для дітей молод. шкільного світу / О. Славна; обклад. Н. Макаєва; мал. У. Ткаченко, Н. Макаєва. — Миколаїв: Іліон, 2021. — 28 с.: іл.

Збірка «Зорійчин дивосвіт» миколаївської письменниці Ольги Славної адресована дітям молодшого шкільного віку і складається з трьох казочок: «Вигнанці», «Золотий наперсток» та «Змова». Всі казочки можуть бути окремим творами але пов’язані між собою головною героїнею Зорійкою (Зірочкою-веснянкою з обличчя Нічки-чаклунки), яка була засіяна в благодатний грунт в Землі і проросла в степу прекрасною квіточкою, не схожою на жодну земну. В кожній казці розповідається про ті добрі справи, що робила Зорійка, я к разом з друзями вона боролася зі Злом, аби перемогло Добро.

Чижова, Л. Моє заквітчане село (сільські портрети) [Текст]: оповідання / Л. Чижова; худож. М. Гаврилюк. — Миколаїв: Іліон, 2021. — 80 с.: іл.

… У кожного своя життєва нива. І лише від тебе залежить, яким зерном її засієш, як будеш вкладати туди свою душу і серце. А життя покаже, що на тій ниві вродить…

У книзі — вірші автора.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s