Ентоні Горовіц напише про нові пригоди легендарного Шерлока Холмса


Найпопулярнішого і улюбленого детектива в світі Шерлока Холмса чекають нові захоплюючі пригоди і заплутані злочини. За перо візьметься ціла команда авторів під творчим керівництвом відомого письменника і сценариста Ентоні Горовіца. Дозвіл використовувати ім’я славного детектива вони отримали безпосередньо від Фонду спадщини Артура Конан Дойля (Conan Doyle Estate). А першими почути нові інтригуючі детективні історії зможуть користувачі сервісу аудіокниг Storytel.

Як розповів глава глобальних видавничих проектів в Storytel Рікард Хенлі, перенести спадщина Шерлока Холмса в новий світ цифрового формату було давньою мрією, яка завдяки підтримці Фонду спадщини Артура Конан Дойля вже зовсім скоро стане реальністю.

Він не сумнівається, що Ентоні Горовіц ідеально підходить для цієї
роботи. «Він творець приголомшливих сюжетів, автор успішних творів і
телевізійних сценаріїв, а завдяки його романам «Будинок шовку» і
«Моріарті» можна судити і про те, наскільки глибоко він вже занурений у
всесвіт Шерлока Холмса «, — зазначив Хенлі.

 

За словами Річарда Дойла, що представляє Conan Doyle Estate, Горовіц призначений виконавчим продюсером проекту зі створення трьох абсолютно нових оповідань про Шерлока Холмса.

«Коли ми росли, завжди згадували про пристрасті мого двоюрідного дідуся Артура розповідати історії своїм дітям, як це робила і його мати. Він створив кілька найвідоміших в світі історій і персонажів зі своєї любові складати історії. Місія Conan Doyle Estate полягає в тому, щоб розширити всесвіт сера Артура і його персонажів далеко за межі оригінальних історій «, — зазначив Дойл.

Горовіц сподівається не розчарувати численну армію шанувальників Шерлока Холмса і обіцяє показати героя з абсолютно іншої точки зору. «Ми залишимося вірними духу книг про нього, які я завжди любив, але дозволимо
собі розширити розповідь і бачення Конан Дойля всілякими несподіваними способами. Для мене цей проект — пригода саме по собі «, — підкреслив письменник.

Завершити роботу над новим аудіосеріалом його творці обіцяють вже через рік. Навесні 2022 року новий Шерлок Холмс з’явиться на всіх ринках Storytel.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s