15 липня — Всесвітній день навичок молоді


Щороку 15 липня відзначається один з міжнародних днів ООН — Всесвітній день навичок молоді (World Youth Skills Day), заснований Генеральною Асамблеєю ООН в грудні 2014 року (резолюція A / RES / 69/145), з метою підвищення рівня інформованості про важливість інвестування в розвиток навичок молоді, поліпшення соціально-економічних умов для молодих людей для вирішення проблем безробіття та неповної зайнятості.

Також ця дата покликана нагадати про роль молоді в просуванні сталого розвитку та необхідності інвестицій в охорону здоров’я, професійну підготовку та працевлаштування молодих людей. Ідея заснування Дня належить представникам Шрі-Ланки в ООН, які на черговому засіданні Генеральної Асамблеї висловили стурбованість з приводу зростання і масштабів безробіття серед молоді.

Сьогодні в світі налічується 1,2 мільярда молодих людей у ​​віці від 15 до 24 років, що становить 16% населення світу. Активна участь молодих людей в заходи щодо забезпечення сталого розвитку відіграє важливу роль в справі створення стійких, інклюзивних і стабільних суспільств і боротьби серйозними загрозами і визововамі сталого розвитку, включаючи наслідки зміни клімату, безробіття, злидні, гендерна нерівність, конфлікти і міграцію.

Ринок праці змінюється, і молодим людям треба постійно адаптуватися до нових умов і купувати затребувані навички. Тому розвиток навичок, освіта та професійна підготовка — головні чинники успіху на ринку праці для самих молодих людей і важливий показник життєздатності суспільства. На жаль, існуючі системи не здатні задовольняти пов’язані з навчальним процесом потреби молоді.

Тому професійна підготовка і працевлаштування молодих людей займають окремий пункт в Порядку денному ООН у сфері сталого розвитку на період до 2030 року. І щоб привернути увагу громадськості до проблеми безробіття серед молоді, підвищити інформованість про розвиток навичок як основний засіб, який допомагає молодим людям влаштуватися на роботу, і боротися за поліпшення соціально-економічних умов для молодих людей і було встановлено День навичок молоді.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s