В Індії завершився фестиваль, присвячений Ф.М. Достоєвському


В індійському Тривандрумі відбулася церемонія закриття фестивалю, присвяченого святкуванню 200-річчя великого письменника Федора Достоєвського. Протягом десяти місяців було проведено вісім семінарів, відбулися конкурси та вікторини серед студентів шкіл та вишів. Центральною подією фестивалю стала публікація збірки статей індійських письменників та літературознавців, присвячених життю та творчості Достоєвського.

Захід зібрав громадських та політичних діячів, дослідників творчості Достоєвського, письменників, студентів та педагогів місцевих вишів, журналістів.

У своєму виступі індійський поет К. Джаякумар зазначив, що всесвітнє святкування 200-річчя письменника довело його величезну популярність. Письменник Прабха Варма відзначив великий внесок Федора Достоєвського у розвиток світової літератури.

Головний редактор видання «Малаялам Манорама» Джон Мундаккаям наголосив, що Достоєвський є найпопулярнішим іноземним письменником в індійському штаті Керала. Він також підкреслив значний внесок індійських письменників та перекладачів у популяризацію творчості класика.

Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменко до 200 річного ювілею письменника підготувала елетронний ресурс «Людина є тайна: веб-експозиція до 200-річного ювілєю Ф. Достоєвського«. Ознайомитися з новинкою можна на сайті бібліотеки.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s