В’ячеславу Качуріну виповнилося 80 років!


20 січня 2022 року виповнилося 80 років миколаївському поету В’ячеславу Качуріну! Вітаємо ювіляра!

Качурін В’ячеслав Тимофійович народився у 1942 році в селі Бик Романівського району (за іншими даними в селі Олексіївка Аркадацького району) Саратівської област в родині морського офіцера.

У 1959 році поступив на фізико-математичний факультет у педагогічному інституті в Комсомольську-на-Амурі. Закінчував навчання в Миколаївському педінституті, куди переїхала родина після демобілізації батька.

В цей час з’являються і перші публікації поета. Після закінчення інституту працював у Криму і на Миколаївщині. Був призваний в армію, служив зв’язківцем на радіостанції середньої потужності. Під час служби почав займатися важкою атлетикою, став майстром спорту.

Після демобілізації працював учителем і директором вечірньої школи на китобійній флотилії «Радянська Україна», де зняв фільм «Земля стоїть не на китах», за який отримав першу премію на Всесоюзному фестивалі.

Член Національних спілок письменників України (з 1975 р.) та Росії. Голова Миколаївської обласної організації НСПУ у 2000—2010 рр.

Цікаву інформацію, біографію поета і його вірші  можна занайти на сторінка сайта нашої бібліотеки в электронному ресурсі «Литературная Николаевщина: мини-справочник по творчеству николаевских поэтов и писателей«.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s