Творча зустріч з Наталією Гордун і Наталією Бурянчик


26 січня 2022 року, в Центральній міський бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка відбулася презентація дитячої збірки казок «Мандрівний вітер», соавторами якої стали миколаївські авторки — Наталія Гордун та Наталія Бурянчик.

Гості розповіли про літературний проект, який об’єднав 18 письменників з усієї України. Наталія Гордун та Наталія Бурянчик розкрили секрети написання творів, поділилися майбутніми планами та мріями.
Книга «Мандрівний вітер»- це сучасна збірка, яка відкриває дітям світ мандрів, розповідає про інші країни, заохочує дослідувати довкілля та розвиває уяву. В час коли гаджети витісняють читання та активні ігри, важливо з малечку прищеплювати дітям любов до читання.
Несподіваним сюрпризом стало онлайн-спілкування з ілюстратором книжки – Горячкиною Олександрою, малюнки якої додали яскравості книзі.
Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері. Учні Миколаївського ліцею №38 імені Володимира Дмитровича Чайки жваво спілкувалися з письменниками, ділилися враженням від прочитаного.
Ми впевнені, що з такою дитячою збіркою казок «Мандрівний вітер» діти не занудьгують, а дорослі згадають своє бешкетне дитинство!

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s