У мережі з’явився перший кадр майбутнього спеціального випуску популярного британського дитячого телешоу «Казки на ніч» каналу Cbeebies, ведучою якого стала Кейт Міддлтон. У програмі, яка вийде найближчої неділі 13 лютого о 18:50 за місцевим часом, її Королівська Високість прочитає свою улюблену казку авторства Джілл Томплінсон “Сова, яка боялася темряви”. Так герцогиня Кембриджська відзначила Тиждень психологічного здоров’я дітей “Зростаймо разом”, який розпочався у Великій Британії 7 лютого.
У кадрі Кейт сидить на підлозі під ялинкою в оточенні іграшок. На ній джинси Topshop та затишний светр із автентичним візерунком бренду Holland Cooper.
Слід зазначити, що Кейт – не перша знаменитість, яка з’являється в ефірі шоу “Казка на ніч”. Дитячі історії для юних телеглядачів раніше вже читали Ед Ширан, Різ Уізерспун, Елтон Джон, Том Харді, Райан Рейнольдс та інші. Проте для Кейт публічне читання дітям не нове. Разом із чоловіком, принцом Вільямом, герцогиня читала казки для малюків під час візиту до Пакистану у 2019 році.
Поки шанувальники Кейт Міддлтон з нетерпінням чекають на вихід програми, директор відділу BBC Children’s and Education Патрісія Ідальго зробила заяву, в якій висловила вдячність герцогині за участь у шоу.
Я дуже пишаюся тим, що герцогиня прочитала казку у нашому шоу на рік, коли ми відзначаємо 20-річчя наших каналів. «Сова, яка боялася темряви» — актуальна історія Тижня психологічного здоров’я дітей. Не можу дочекатися, коли герцогиня представить свою версію відомої казки і вірю, що наша аудиторія оцінить вихід Її Високості, – сказала директор дитячого відділу ВВС.
Британські ЗМІ зазначають, що підтримка програм психічного благополуччя дітей є життєво важливою частиною королівської роботи Кейт. Герцогиня патронує дитячу благодійну організацію Place2Be, яка займається психічним здоров’ям. У червні минулого року Кейт оголосила про створення The Royal Foundation Centre for Early Childhood – благодійного центру, робота якого орієнтована на підвищення поінформованості щодо проблем у маленьких дітей та проведення нових досліджень щодо впливу різних факторів на дітей дошкільного віку.