У бібліотеці Великої Британії знайшли мініатюрну Біблію


Крихітна Біблія, яку можна прочитати лише за допомогою збільшувального скла, була виявлена у Центральній бібліотеці Лідса, пише ITV News.

Біблія датується 1911 роком і є точною копією так званої «Біблії в ланцюгах» і лише трохи більше монети. Вона містить Новий та Старий Завіти, надруковані на 876 сторінках з тонкого друкованого паперу.

Книгу виявили лише тоді, коли бібліотека провела всебічну каталогізацію під час карантину, та її походження залишається загадкою.

Райан Айзек, старший бібліотекар Центральної бібліотеки Лідса, зазначила, що коли книгу вперше надрукували, її оголосили найменшою біблією у світі, хоча це й малоймовірно.

«На запитання, звідки вона взялася, у нас немає відповіді. Насправді все це дуже загадково. Багато предметів у нашій колекції було або куплено, або подаровано. Під час карантину ми проробили досить велику роботу з каталогізації наших рідкісних книг і спеціальних колекцій. І на превеликий подив наткнулися на мініатюрну Біблію», — розповіла Райан Айзек.

У бібліотеці було каталогізовано близько 3000 предметів, зокрема кілька незвичайних знахідок, деякі з яких датуються XV століттям.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s