В січні 2023 року війде перший епізод серіалу «Мейферські відьми»


Перші два епізоди серіалу «Мейферські відьми», за відомими книгами Енн Райс, вийдуть у четвер, 5 січня 2023 року, на каналі AMC+, як було оголошено під час панелі New York Comic Con шоу. Інші шість серій виходитимуть щотижня по четвергах.

 

Серіал розповідає про інтуїтивно зрозумілого молодого нейрохірурга, який виявляє, що вона є малоймовірною спадкоємицею сім’ї відьом, оскільки вона бореться зі своїми новознайденими здібностями, їй доводиться боротися зі зловісною присутністю, яка переслідувала її родину поколіннями

 

Заснований на трилогії Райс «Життя відьом Мейфер», восьмисерійний перший сезон серіалу «зосереджується на інтуїтивному молодому нейрохірургі Роуен, яка виявляє, що вона є малоймовірною спадкоємицею родини відьом. Поки вона бореться зі своїми новонабутими здібностями, їй доводиться боротися зі зловісною присутністю, яка переслідувала її сім’ю протягом поколінь».

У серіалі знімалися: Олександра Даддаріо («Білий лотос») у ролі доктора Роуена Філдінга, Джек Х’юстон («Фарго») у ролі Лашера, Тонгайї Чиріса («Жінки руху») у ролі Сіпріена Грива та Гаррі Хемлін («Божевільні») Кортленд Мейфер.

Mayfair Witches є частиною Безсмертного Всесвіту Райс, поряд з «Інтерв’ю з вампіром», який AMC нещодавно продовжив на другий сезон.

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s