«Емілі»: біографічна драма про життя англійської письменниці Емілі Бронте


«Емілі» — це біографічна драма 2022 року, написана та знята Френсіс О’Коннор у її режисерському дебюті. У ній зображено коротке життя англійської письменниці Емілі Бронте, яку зіграла Емма Маккі. Фіон Вайтхед, Олівер Джексон-Коен, Александра Доулінг, Адріан Данбар, Амелія Гетінг і Джемма Джонс також з’являються в ролях другого плану.

Прем’єра фільму «Емілі » відбулася на Міжнародному кінофестивалі в Торонто 2022 року, а потім була показана у Великій Британії компанією Warner Bros. 14 жовтня 2022 року.

Фільм розповідає про коротке життя англійської письменниці Емілі Бронте, однієї з сестер Бронте, до того, як вона написала «Грозовий перевал».

Фільм було оголошено в травні 2020 року, головну роль мала зіграти Емма Маккі. Сценаристом і режисером фільму була Френсіс О’Коннор.[2] У квітні 2021 року, а до акторського складу приєдналися Олівер Джексон-Коен, Александра Даулінг, Амелія Гетінг, Джемма Джонс і Адріан Данбар. Зйомки почалися в Йоркширі 16 квітня 2021 року і завершилися 26 травня.

Світова прем’єра «Емілі » відбулася 9 вересня 2022 року в рамках конкурсу Platform Prize на Міжнародному кінофестивалі в Торонто 2022.

У травні 2022 року було оголошено, що Bleecker Street придбала права на розповсюдження фільму в США з виходом у 2023.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0%BC%D1%96%D0%BB%D1%96_(%D1%84%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%BC,_2022)

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s