В Брітанії надрукують книгу «Inside Ukraine: A Portrait of a Country and its People»


В британському видавництві Batsford вже наступного місяця вийде друком книга від Ukraïner «Inside Ukraine: A Portrait of a Country and its People». Ця книга є мультимедійним візуальним дослідженням справжньої України з понад 350 фотографіями, великою кількістю текстових історій та QR-кодами, які ведуть до відео, з любов’ю зібраними командою Ukraїner у роки, що передували теперішній війні.

Видавчиня Поллі Пауелл придбала права на видання англійською мовою у Великобританії, Європі, США та Австралії у директора з прав Івана Федечка у Видавництві Старого Лева, Львів.

Пауелл прокоментувала: «Ця книга потрапила до мене як подарунок від української родини, яку я приймав у Лондоні. Мати з двома дівчатами їхали 30 годин, щоб дістатися до нас: автобусом та потягом до польського кордону, а потім літаком із Кракова. Вони не знали, що я книговидавець, і мій безпосередній інтерес був для них несподіванкою. Очевидними були дві речі: те, що їм потрібно десь спати, і те, що книгу потрібно видати в англомовному світі. Її було написано перед війною, і це чудовий портрет того, що означає бути українцем».

Ukraïner – це волонтерський мультимедійний проект, започаткований у 2016 році. Його мета – допомогти українцям відкрити для себе різноманітні регіони своєї країни та популяризувати Україну у всьому світі. Його волонтери подорожують країною, щоб дослідити її ландшафт, звичаї та людей.

У Inside Ukraine читачі відкриють для себе мальовничі села, приголомшливі гірські пейзажі, середньовічні фортеці, цікаві музеї та навіть ведмежий заповідник. По дорозі є величезна група персонажів, включаючи традиційних співаків колядок, фермерів, які вирощують дикий мед, гончарів, вівчарів і виробників віників.

«Inside Ukraine» від Ukraïner виходить у видавництві Batsford 16 лютого 2023 року.

 

https://starylev.com.ua/news/knyga-ukrainer-vyyde-drukom-u-londoni

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s