За освітою в США? Тоді читай, вивчай, вирішуй!


 Здобудеш освіту — побачиш більше світу

 Українське прислів’я

Всім привіт!

Ця інформація для тих, хто відкритий для нових знайомств, не боїться труднощів, вміє працювати і досягати поставленої мети! Ти саме такий? Тоді – вперед, руш за нами!

Ти ще не вирішив, де будеш навчатись? Можливо, ти прагнеш чогось особливого? Що ти чув про освіту за кордоном? Наприклад, в США? Ти вагаєшся?

Можливо, ми зможемо тебе переконати, тому що освіта за кордоном — для цілеспрямованих, зацікавлених і сміливих людей, тобто — для тебе. Це твій шанс стати більш дорослим і самостійним. А ще це чудова можливість познайомитись з традиціями і культурою іншої країни, життям своїх однолітків за кордоном. І, звичайно, буде класно, якщо ти навчишся англійській мові, знання якої відкриє перед тобою багато дверей!

Ми вже розповідали про наш інформаційний центр «Вікно в Америку для майбутніх лідерів». Ще раз нагадаємо, що проект “Вікно в Америку” в Україні реалізується Відділом з питань преси, освіти і культури Посольства США, зокрема, співробітниками Центра інформаційних ресурсів. У цього проекту чудова і важлива місія: сприяння взаєморозумінню між двома народами – американським і українським, а також поповнення фондів бібліотек англомовними виданнями. Велика частина матеріалів – це англомовні довідники, книги, брошури, але є також CD і DVD-диски.

І  знову приємна новина! В нашому центрі з’явились нові корисні книги! Саме про освіту, програми обміну, відомі тести. Мерщій знайомся з ними! Вивчай, читай, вирішуй.

1. Eugene J., Stephen H.  GMAT: graduate management admission test/J.Eugene, H. Stephen.-Barrons, 2009.- 488p.

GMAT (англ. Graduate Management Admission Test) — стандартизований тест для визначення здатності успішно навчатися в бізнес-школах. GMAT використовується найбільш шанованими школами бізнесу по всьому світу. Це електронний тест. Він загальноосвітній, включає в себе перевірку навичок мови, листи і математичного рахунку. Складність полягає в тому, що тест приймається англійською, і, отже, вимагає високого рівня знання мови. GMAT розроблений з метою перевірки навичок, необхідних у сфері менеджменту. GMAT унікальний тим, що за його результатами можна визначити потенційні можливості людини, прогнозувати його успіхи в ході навчання в бізнес-школі.

А цей навчальний посібник допоможе у підготовці до тестування. Дозволить учням познайомитися з матеріалом з яким доведеться зіткнутися на іспиті. Крім того, книга містить практичні тести (запитання і відповіді). Це дає безцінні поради про те, як готуватися до екзамену,  допомагаючи учням виявити їх слабкі місця і їх усунути.

Дізнайся більше:

http://mba.com.

http://osvita.ua/add-education/articles/glossary/13458

http://ru.wikipedia.org/wiki/GMAT

2.     If You Want to Study in the United States [Text] / U. S. Department of State. — B. 1: Undergraduate study / ed. R. Targonski; ill. B. Long. — [2008?]. — 121p.


Покрокове керівництво для навчання в Сполучених Штатах за такими темами: американська система освіти, вибір коледжу, вимоги до абітурієнтів, фінансування твоєї освіти, дозвіл на в’їзд та ін.

3. If You Want to Study in the United States [Text] / U. S. Department of State. -B. 2: Graduate and Professional Study and Research / ed. R. Targonski; ill. L. Henderling. — [2008?]. — 149 p. 

У цьому випуску ти отримаєш практичні поради щодо обрання вищого навчального закладу виключно для тебе і твоїх здібностей. Також ти дізнаєшся про життя американських університетів і можливості, які вони тобі пропонують.

4.     If You Want to Study in the United States [Text] / U. S. Department of State. -B. 3: Short-Term Study, English Language Programs, Distance Education, and Accreditation / ed. R. Targonski ; ill. L. Henderling. — [2008?]. — 87 p.

Інформація про навчання у США на термін до одного року, можливості  дистанційного навчання та англомовні програми. Також включає в себе довідку про акредитацію американських вищих навчальних закладів.

5.     If You Want to Study in the United States [Text] / U. S. Department of State. —B. 4: Getting Ready to Go: Practical Information for Living and Studying in the United States / ed. R. Targonski; ill. L. Henderling. — 178 p. 

 Детальне керівництво щодо студентського життя в Сполучених Штатах. Надає інформацію з планування навчання, отримання студентської візи, житла, корисні поради для майбутніх студентів.

Дізнайся більше:

http://uausa.ru/work_n_travel/university/usa_students.html

http://www.petersons.com/college-search.aspx

http://chemodan.com.ua/usa/usa_edu.html

http://www.distance-learning.ru/db/el/2205A64B9D53EC71C3256C2900427884/doc.html

6.  Mats D. Exchanging: America through the Eyes of Ukrainian Participants of U.S. Exchange Programs/ D. Mats.-Kings Island,2006.-111p.

З часу набуття Україною незалежності понад 14000 українців здійснили подорож у Сполучені Штати за програмами обміну, які  спонсорує уряд США. Учасники цих програм дуже різні. Серед них чимало фахівців – юристів, науковців, активістів неурядових організацій. А ще – це старшокласники, які протягом року жили у американській родині та  навчалися  в американській школі, щоб якомога глибше зануритись в нове середовище.

Ця книга – портрет. Портрет Америки, побаченої очима тих українців, які відвідали США за програмами обміну. Ти зможеш насолодитись фотографіями, зробленими цими людьми. Вони яскраві, теплі, дещо гумористичні, дещо сумні, дещо ностальгічні.

Тут ти зможеш познайомитись з творчістю випускників майже всіх головних обмінних програм – Програми імені Фулбрайта для вчених, дослідників і студентів, програми імені Едмунда Маскі, програми для студентів ВНЗ, програми професійних обмінів «Відкритий світ», програми «Громадські зв’язки», програми «Міжнародні відвідувачі», обмінної програми для старшокласників та ін.

Можливо колись, на сторінках такого альбому будуть і твої фото!

Дізнайся більше:

http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/uk/exchanges.html

http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/uk/alumni.html

http://www.startravel.ua/content/section/5/297

http://www.studentland.ua/ru/type/change_prog.html#usa

 

7.    Pierce D., Kinsell S., Coggshall  V. Cracking the TOEFL iBT 2011 Edition/ D. Pierce, S.Kinsell, V.Coggshall.- Random House,2011.-546p.

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) — це міжнародний екзамен з англійської мови як іноземної. TOEFL підготовлений американською організацією Educational Testing Service (ETS) для оцінки рівня підготовки абітурієнтів, для яких англійська мова не є рідною. Надання результатів TOEFL є необхідною умовою для вступу в більшість університетів Європи (на англомовні програми) і США. Сертифікат TOEFL дійсний протягом двох років. У багатьох країнах тест TOEFL проводиться за допомогою комп’ютерної програми. Комп’ютеризований тест складається з 5 розділів: аудіювання, читання, написання. Надання результатів TOEFL є необхідною умовою для вступу більш ніж в 2400 коледжів та університетів США, Канади та деяких інших країн.

Круто? Тобі необхідно пройти цей тест! Тому не барись, а почни тренуватися прямо зараз, тим більш, що наш довідник тобі в цьому допоможе. Тут поради щодо складання тесту, питання та відповіді на них. А ще тебе чекає аудіювання на компакт-диску, щоб вдосконалити навички сприйняття і розуміння англійської мови.

Дізнайся більше:

http://www.toeflsecrets.ru/

http://ru.wikipedia.org/wiki/TOEFL

http://www.toefl.ru/toefl.shtm


8. Princeton Review.  Cracking the GRE with DVD 2011/ Review Princeton. –Random House, 2010.- 447p.

GRE — (розшифровується як Graduate Record Examinations) — іспит, який необхідний для продовження освіти в Сполучених Штатів Америки. Іспит GRE досить складний і вимагає великої уваги при його проходженні. Це комп’ютерний тест, який має свої нюанси і особливості. Тест GRE призначений для вступників до магістратури (MS) та аспірантуру (PhD) вузів США. Іспит розрахований на всі спеціальності, крім медицини, бізнесу і права, з яких даються окремі тести. GRE буває двох видів: загальноосвітній (General Test), що оцінює вербальні та аналітичні здібності, і предметний (Subject Test), перевіряючий знання з вашої спеціальності. Перевіряє знання англійської мови, математики, здатність до аналітичного мислення, а також вміння висловлювати думки в письмовій формі. Позитивний результат тесту вже свідчить про високий рівень володіння американським англійською та гарною загальною підготовкою.

За допомогою цього довідника ми  готові допомогти тобі у цьому процесі. Ти навчишся писати англійською, вирішувати найскладніші питання з математики, проходити тести та отримувати необхідні рішення. Цей новий довідник видання 2010 року пропонує перевірені методики з підготовки до тесту. Крім того, є DVD з відео уроками!

Дізнайся більше:

http://www.ucheba.ru/language-article/5474.html

http://en.wikipedia.org/wiki/Graduate_Record_Examinations

http://www.answers.com/topic/graduate-record-examination


9. Schwartz J. Graduate Schools in the U.S. 2011/ J. Schwartz.- Peterson’s Publishing Staff,2010.-709p.

Цей довідник допоможе тобі дізнатися більше про переваги й проблеми подальшого навчання за кордоном. В ньому представлено більш 950 закладів США! Якщо ти думаєш про навчання за кордоном –цей довідник для тебе! Він дає  практичні поради щодо навчання в США, про найкращі програми, про оплату твоєї освіти, як знайти роботу та ін.

Дізнайся більше:

http://en.wikipedia.org/wiki/Graduate_school

http://www.graduate-schools-usa.com/

10.    Schwartz J. Two-Year Colleges / J. Schwartz.-Petersons,2011.-554p.

Цей довідник містить інформацію про навчальні заклади у Сполучених Штатах і Канаді, а також деякі міжнародні школи. Контактна інформація, термін подачі заяв, педагогічний склад, умови проживання –  все, що буде цікавим і корисним для майбутніх студентів та їх батьків.

Також тут є корисні статті про складання тестів, порівняльні таблиці з різними характеристиками внз та студентське життя тощо.

Дізнайся більше:

http://www.petersons.com/college-search.aspx

http://etravel.com.ua/education/usa-2-783/usa-community-colleges-4024/index.html

http://chemodan.com.ua/subscribe/edu_64.html

11.   Wolf  I.  SAT: 25TH Edition / I.Wolf .-Barrons,2010.-920p.

SAT («Scholastic Aptitude Test» і «Scholastic Assessment Test», дослівно «Шкільний Оцінювальний Тест») — стандартизований тест для прийому у вищі навчальні заклади в США. SAT розробляється і управляється некомерційною організацією College Board. За словами College Board, іспит може добре оцінити підготовленість студента до коледжу. Вперше був введений в 1901 році, з тих пір не раз міняв назву і систему підрахунку балів.

SAT оцінює ті навички грамотності та правопису, які необхідні для успішного навчання в університеті, і показує, як добре учні можуть орієнтуватися при виникненні проблеми. Екзамен складається з трьох розділів: аналіз тексту, математика і написання есе.

Саме цей довідник допоможе тобі підготуватися до цього тесту! І взагалі, хіба тобі нецікаво – перевірити себе і свої знання? Адже ти можеш довести всім, що ти гідний навчатися у кращих вузах!

Дізнайся більше:

http://ru.wikipedia.org/wiki/SAT

http://chemodan.com.ua/news/2009/11/5485.html

http://www.studying.ru/index.php?razd=70


І це ще не все!

Якщо ти хочеш дізнатися більше про умови навчання в США, програми обміну, гранти для студентів та інше:

http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/uk/exchange.html

http://www.kinder.mksat.net/pages/liderw/informa.htm

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5_%D0%B2_%D0%A1%D0%A8%D0%90

http://www.native-english.ru/articles/educationusa

http://www.collegeboard.org/

Ну що, пакуємо валізи? Маємо надію, що твоя мрія здійсниться!

А отримати цю літературу можна за адресою пр.Леніна 173 т. 55-29-00

Інформаційний центр «Вікно в Америку для майбутніх лідерів»

Координатор центру Базиленко І.І.

За освітою в США? Тоді читай, вивчай, вирішуй!: 4 комментария

  1. Уведомление: Святковий хронограф | Віконце в Америку

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s