В Італії знайдено два рукописи зроблені рукою Данте Аліг’єрі


В Італії знайдено два рукописи, які могли бути зроблені рукою Данте Аліг’єрі. До сих пір ніхто не бачив почерку автора «Божественної комедії» і одного з основоположників італійської літературної мови. Дві рукописи зберігалися «практично на очах» в бібліотеках Флоренції і Ватикану, йдеться в звіті, опублікованому в The Times. Вони датовані 1280-1290 роками — часом, коли Данте був учнем і переписувачем у флорентійського поета, вченого і державного діяча Брунетто Латини.

«Почерк в ранніх рукописах схожий на шкільний, але записи зроблені на чудовому тосканському діалекті, який пізніше став основою для італійської літературної мови. Вони містять ідеї етичного уряду, які пізніше виявилися в Божественної комедії », — сказала 84-річна дослідниця Джулія Болтон Холлоуей, яка знайшла документи.

Холлоуей — відомий фахівець з Середньовіччя. Вона викладала в Прінстонському університеті, а вийшовши на пенсію, стала черницею у Флоренції.

Записи виконані так званим канцелярським листом, яке Данте засвоїв від батька, додала Холлоуей. Це також єдині документи в архіві Латини, написані на дешевому пергаменті. Відомо, що Данте був біднішим від інших учнів поета.

Зразків з почерком Данте не збереглося, але вчений епохи Відродження Леонардо Бруні, бачив почерк поета, «описував його як той, що я знайшла», додала дослідник. У записках також міститься зображення квадрата, накладеного на круг. У «Божественній комедії» Данте використовував цей символ для опису Бога.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s