Знайдено «нову» збірку оповідань Террі ПратчеттаНещодавно було знайдено раніше неопубліковану збірку оповідань сера Террі Пратчетта.

Улюблений британцями автор фантастичних романів, який написав популярну серію «Плоский світ», помер у 2015 році у віці 66 років. Будучи плідним письменником за життя, Пратчетт написав 70 книг, проданих тиражем понад 100 мільйонів екземплярів.

У маєтку Террі Пратчетта продовжують публікуватися посмертні роботи автора, у тому числі останній роман про Плоский світ «Корона пастуха» у 2015 році та збірку оповідань «Пилосос відьми» у 2016 році.

20 «нових» оповідань було заново відкрито і буде випущено у жовтні під назвою «Росчерк пера: Втрачені оповідання».

Розповіді були написані Пратчеттом у 70-х та 80-х роках для англійської регіональної газети, вийшли під псевдонімом Патрік Кернс. Історії залишилися б непоміченими, якби не пильний шанувальник Пратчетта.

Кріс Лоуренс відкрив для себе одно з найдовших оповідань «У пошуках ключів», коли йому було 15 років.

«Я доклав зусиль, щоби зібрати кожну частину. Я дорожив і зберігав їх понад 35 років», — каже він.

Лоуренсу так сподобалася ця історія, що він поставив «У пошуках ключів» у рамку і повісив її на стіну. Тільки коли він поєднав крапки, він зрозумів, що це було написано в характерному стилі Пратчетта. Написані до романів про Плоский світ, короткі оповідання, як і раніше, володіють його фірмовою дотепністю та сатиричним інтелектом, а також сумішшю фантастичної уяви та приземленої сучасності.

Після свого відкриття він зв’язався з видавцем Пратчетта Коліном Смайтом. «За всі роки, що я був видавцем, а потім агентом Террі, він жодного разу не надавав мені ніякої допомоги в пошуку його коротких творів, але, як він написав у своїй посвяті мені в «Дракони в замку, що руйнується», були історії, які він «ретельно сховав». пішов і дуже навмисне забув про все». Наскільки правдивими були ці слова, я не мав уявлення», — пояснює Смайт.

Відкриття безлічі нових матеріалів про Пратчетте приголомшило Лоуренса.

«Переживши численні переїзди, я мало знав про їхню важливість. Після спілкування з Коліном я зрозумів, наскільки вони є важливими», — каже він.

«Хоч Террі завжди був дуже зосереджений на наступному романі і стверджував, що його неопубліковані твори ніколи не повинні бути опубліковані, він завжди відчував мимовільне захоплення роботою себе в молодості, і йому було б приємно побачити, як ці історії славляться в одному чудовому томі. Історії від самого початку його кар’єри, до того, як він став Террі Пратчеттом, якого ми знаємо і любимо, не менш надихають і дають реальне уявлення про розвиток його творчого генія», — додає Вілкінс.

«Росчерк пера: Втрачені історії» вийде 5 жовтня 2023 року.

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s